Czytaj także:

Masz pytania? Pisz śmiało

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

WygodaWizualizacja

Wizualizacja systemu automatyki umożliwia przejrzyste zobrazowanie stanu wszystkich jego elementów oraz łatwe sterowanie domem z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy smartfon i dostęp do Internetu. Po zalogowaniu się do systemu możesz za pomocą jednego przycisku przygotować dom na powrót z wakacji, otworzyć furtkę kurierowi lub sprawdzić widok kamer. Zawsze staramy się projektować wizualizację tak, aby sterowanie systemem było intuicyjne, a wszystkie informacje łatwe w odbiorze. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu graficznych ikon, suwaków  oraz wykresów prezentujących zbierane dane, np. zużycie energii. Dzięki temu masz pewność, że zarówno najmłodsi domownicy, jak i ci najstarsi będą mogli obsłużyć wszystkie funkcje, które zostały im udostępnione w osobistych kontach.

Dowolność wyboru

Obecnie na rynku występuje duża różnorodność paneli naściennych oraz pilotów. W zależności od Twoich potrzeb i upodobań masz wybór rozmiaru, kształtu, a także sposobu ich wykończenia. Bardzo często użytkownicy decydują się też na wybór smartfona  lub tabletu, który można umieścić w estetycznej ramce lub uchwycie na ścianie. To rozwiązanie jest o tyle praktyczne, że w dowolnym momencie możesz wyjąć tablet z ramki uzyskując tym samym urządzenie przenośne.

Nieograniczone możliwościdostęp zdalny

Dzięki wizualizacji uzyskujesz nie tylko możliwość zdalnego sterowania. Panele naścienne i komputery przenośne to urządzenia posiadające dużą moc obliczeniową, która pozwala na błyskawiczne zrealizowanie nawet zaawansowanych funkcji. W zależności od potrzeb Twój tablet lub smartfon może działać jako panel domofonu, wyświetlacz stanu systemu alarmowego lub kontroler systemu audio. Może również realizować dodatkowe, niewidoczne zadania, takie jak symulacja obecności czy zarządzanie podlewaniem.

Wygląd oraz możliwe funkcje zawsze dopasowujemy indywidualnie do każdej inwestycji, ale i również osobno dla każdego domownika. Bardzo często niewskazane jest wręcz by dzieci miały możliwość kontroli systemu alarmowego lub choćby światła w sypialni rodziców. Z tego powodu zawsze proponujemy osobne konta domowników z różnym poziomem uprawnień.

Słowa kluczowe: , , ,

Kontakt

ul. Poniatowskiego 28
05-080 Izabelin
 
(+48) 509 064 574
kontakt@vincihome.pl