Masz pytania? Pisz śmiało

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zakończenie montażuUruchomienie

Uruchomienie instalacji inteligentnego domu jest ściśle powiązane z montażem. Zaczyna się bardzo wcześnie, tuż po zainstalowaniu rozdzielnicy elektrycznej. Konfigurujemy wówczas wstępnie urządzenia sterownicze oraz, gdy jest taka potrzeba, montujemy robocze oprawki oświetleniowe i  jeden-dwa przyciski budowlane. Dzięki temu w domu pojawia się pierwsze ogólne oświetlenie, co usprawnia pracę ekip wykończeniowych. Po ostatecznym malowaniu ścian i sufitów instalujemy wszystkie czujniki, przyciski oraz panele sterownicze. Z racji tego, że na tym etapie są już niekiedy położone parkiety zwracamy szczególną uwagę, by zachować porządek i czystość w Twoim domu. Po zainstalowaniu sensorów testujemy działanie wszystkich urządzeń i upewniamy się, że są zaprogramowane dokładnie tak jak sobie tego życzysz.

Uruchomienie wstępne

Pierwsze kompleksowe zaprogramowanie instalacji inteligentnego domu wykonujemy bazując na wywiadzie przeprowadzonym podczas spotkania oraz naszym wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu, że wykonaliśmy już dziesiątki instalacji możemy z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć jakie sterowanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze. Podczas uruchomienia wstępnego robimy swoistego rodzaju prezentację możliwości systemu oraz szkolimy urzytkowników z obsługi posiadanych urządzeń.  Wskazujemy też funkcje, które mogą zostać rozwinięte na Twoje życzenie.

Odbiór instalacji

Po uruchomieniu wstępnym otrzymujesz od nas czas na to, aby samodzielnie sprawdzić wszystkie funkcje, ich użyteczność oraz intuicyjność. Zwykle wystarczą na to dwa tygodnie. Po tym czasie spotykamy się ponownie, aby usłyszeć Twoje wnioski oraz sugestie odnośnie zmian w sposobie zaprogramowania systemu. Tutaj najpierw tłumaczymy w jak sposób będzie funkcjonował system jeżeli zastosujemy się do zaproponowanych przez Ciebie wskazówek. Jeżeli Twoje pomysły dużo trafniej pasują do sposobu, w jaki domownicy będą używali systemu, wdrażamy je na miejscu. Po przeprogramowaniu wskazanych funkcji podpisujemy protokół odbioru instalacji.

Zmiany w trakcie użytkowania

Często okazuje się jednak, że dwa tygodnie to za mało i dopiero po przeprowadzce uświadamiasz sobie jaki jest najwygodniejszy sposób korzystania z przycisków lub aplikacji na urządzenia przenośne. Chcąc zapewnić Ci komfort podczas odbioru instalacji oferujemy jeszcze, w ciągu kilku miesięcy od wprowadzenia się do nowego domu, dwa bezpłatne przeprogramowania systemu. Dzięki temu masz pewność, że system zostanie tak skonfigurowany, aby zapewnić Ci  maksymalną wygodę użytkowania.

Słowa kluczowe: , , , ,

Kontakt

ul. Poniatowskiego 28
05-080 Izabelin
 
(+48) 509 064 574
kontakt@vincihome.pl