Masz pytania? Pisz śmiało

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Jest to kluczowy, najważniejszy etap budowy inteligentnego domu. Podczas pierwszego spotkania skupiamy się na tym, aby wysłuchać czego oczekujesz od funkcjonalności, jakie masz marzenia związane z domem, które aspekty są kluczowe, a które jedynie dodatkiem. Staramy się również poznać na czym Ci będzie zależało podczas współpracy z nami. Wszystko to pozwala wspólnie określić wizję przyświecającą nam podczas dalszych uzgodnień oraz przyszłych prac.spotkanie

Podczas pierwszego spotkania omawiamy projekt budynku, więc warto wziąć go ze sobą. Opisujemy możliwości w kontekście Twoich oczekiwań, przedstawiamy korzyści z zastosowania poszczególnych rozwiązań oraz odpowiadamy na nurtujące pytania. Na życzenie przedstawiamy również nasze referencje oraz pokazujemy przykłady podobnych realizacji, które pomogą Ci zobaczyć możliwy efekt końcowy.

Oferta

Mając już wszystkie potrzebne informacje w następnym kroku przygotowujemy ofertę. Bazując na naszym doświadczeniu i aktualnej wiedzy wybieramy takie rozwiązanie inteligentnego domu, które jest najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań oraz wymagań inwestycji. Zakres naszej oferty jest szeroki więc pozwala nam kompleksowo zająć się wszystkimi aspektami związanymi z elektryką Twojego przyszłego domu. Dzięki temu zyskujesz czas i komfort współpracy tylko z jedną firmą.

Negocjacje

W przypadku gdy mamy duże pole manewru, oferta może zawierać również pewne warianty wraz z opisem różnic pomiędzy nimi. Zawsze otrzymujesz od nas konkretną informację, która z nich jest najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb. Czasem jednak wiąże się to również z najwyższą wartością całej inwestycji. Dlatego też na etapie negocjacji nierzadko opracowujemy kompromis. Skupiamy się na tym co jest praktyczne i potrzebne pamiętając cały czas o wytycznych z pierwszego spotkania. Nierzadko po tym etapie okazuje się, że rezygnując z czegoś co ma dla Ciebie małe znaczenie uda się nam wygospodarować środki by zrealizować nawet ekstrawaganckie marzenia.

Podpisanie umowy

Po określeniu zakresu prac przechodzimy do ustalenia harmonogramu inwestycji oraz podpisania umowy. Gwarantuje Ci ona przeprowadzenie wszystkich prac na czas, a nam umożliwia zamówienie potrzebnych urządzeń i materiałów z wyprzedzeniem. Po podpisaniu umowy rozpoczynamy prace nad projektem.

Słowa kluczowe: , , ,

Kontakt

ul. Poniatowskiego 28
05-080 Izabelin
 
(+48) 509 064 574
kontakt@vincihome.pl