Czytaj także:

Masz pytania? Pisz śmiało

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Multiroom audioAudio

Oferujemy kompletne rozwiązania dla systemów audio multiroom i kina domowego. Współpracujemy z takimi markami jak Bose, Sonos, Focal, JBL, Denon, Marantz i wieloma innymi. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować rozwiązania w szerokiej skali: od muzyki tła, aż po systemy Hi-End.

Video

Nasza życzenie dostarczamy również urządzenia do prezentacji obrazu: telewizor, projektor, ekran, a także urządzenia nagrywające i odtwarzające multimedia: dysk sieciowy, DVD lub Blu-ray.

Sterowanie

Wszystkie urządzenia systemu multiroom i kima domowego mogą być sterowane w ramach jednego pilota lub aplikacji na urządzenie przenośne. W zależności od wielkości systemu multimedialnego stosujemy różne rozwiązania (m.in. Crestron, RTI, Controll4) i wybieramy te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

Dzięki integracji z systemem inteligentnego domu możliwe jest również zastosowanie elektrycznych maskownic i systemów montażu. Pozwalają one na opuszczenie z sufitu windy z projektorem, całkowite ukrycie głośników, a nawet schowanie telewizora w ścianie lub za obrazem. Możliwości są wręcz nieograniczone, a efekt oszałamiający. Ponadto sterowanie dźwiękiem i obrazem wprowadza sceny Budzik, Kolacja czy Impreza w zupełnie nowy wymiar czyniąc Twój dom jeszcze bardziej komfortowym.

Słowa kluczowe: , , ,

Kontakt

ul. Poniatowskiego 28
05-080 Izabelin
 
(+48) 509 064 574
kontakt@vincihome.pl