Czytaj także:

Masz pytania? Pisz śmiało

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Co daje inteligentny dom? Jakie są korzyści z jego posiadania? Czy warto? Są to pytania, które każdy przyszły Inwestor zadaje sobie na początku. Prawdopodobnie Ty również. Najczęściej możesz spotkać w odpowiedzi hasła takie jak: komfort, bezpieczeństwo, oszczędność.., ale co się tak naprawdę za nimi kryje? Jaki to będzie miało wpływ na codzienne życie domowników?Vinci korzyści

Technologia

Spróbuj przypomnieć sobie jak przesiadałeś się ze zwykłego telefonu na smartfona, jakie miałeś odczucia związane z bogactwem funkcji i możliwości? Zintegrowany z kontem google kalendarz; zdjęcia z aparatu, które od razu można wysłać jako mms; aplikacje społecznościowe, które sprawiają że jesteś ciągle na bieżąco; dostosowanie telefonu do swoich estetycznych preferencji; pisanie notatek; sprawdzanie pogody jednym kliknięciem; wyszukiwanie głosowe i mnóstwo innych funkcji. Inteligentny dom to mniej więcej taki przeskok w porównaniu do klasycznej elektryki.

Niektórych ten ogrom możliwości może zniechęcać, z powodu tego, że mogą sobie nie poradzić. Jednak tak, jak w przypadku smartfonu, który posiada domyślne ustawienia, tak i dom inteligentny jest początkowo zaprogramowany przez doświadczonego inżyniera, który wie co może Ci się spodobać.

Decyzja

Co jednak sprawia, że zgłaszają się do nas osoby, które wybudowały dom bez instalacji inteligentnej, a po roku mieszkania chcą zainstalować system? To jeszcze wciąż przekonanie, że inteligentny system jest nie dla nich – skomplikowany, kosztowny, dalece futurystyczny, niczym JARVIS rodem z filmu „Iron Man”. I dopiero gdy zobaczą na własne oczy możliwości inteligentnego budynku, czy to w domu u znajomych, czy podczas służbowej konferencji, zaczynają się zastanawiać: Dlaczego ja wtedy nie zadzwoniłem lub nie poprosiłem o ofertę? Przecież nic to mnie nie kosztowało.

Napisz do nas.

Nawet jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany, zastanawiasz się lub po prostu w twojej głowie zaświtała myśl o tym jak by to było w inteligentnym domu – napisz do nas. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać. Branża inteligentnych budynków rozwija się tak dynamicznie, że będziesz zaskoczony dostępną funkcjonalnością i ceną w zasięgu Twoich możliwości.

Korzyści

Inteligentny dom wpływa pozytywnie na wszystkie aspekty życia. Decydując się na instalację otwierają się przed Tobą nowe możliwości i nowa jakość spędzania wolnego czasu w domu: samodzielnie, z rodziną lub znajomymi.

KomfortKomfort – To przede wszystkim wygoda. System automatycznie dopasuje temperaturę, wilgotność i oświetlenie do Twoich oczekiwań. Będzie też czuwał nad dostarczeniem Ci świeżego powietrza, a kiedy zechcesz włączy muzykę byś mógł się zrelaksować.

Luksus – Wysokiej jakości przyciski i wykończone najlepszymi materiałami panele naścienne dodadzą Twoim wnętrzom blasku i sprawią, że będą wyglądać unikatowo. Dzięki systemowi inteligentnego domu możesz wybrać dowolne przyciski, bez znaczenia czy są klasyczne czy inteligentne. Setki producentów dbają o to byś miał wręcz nieograniczony wybór.

Prestiż – Dzięki aplikacji na smartfona masz swój dom w kieszeni. Spotkania towarzyskie nabiorą nowego wymiaru przy takiej różnorodności funkcji, jaką możesz zaprezentować znajomym. Imprezy u Ciebie staną się niezapomnianym wydarzeniem, a goście, których oprowadzisz po swoim domu będą zachwyceni.

prestiżStyl – Nowoczesne wnętrza potrzebują nowoczesnych urządzeń. Dzięki inteligentnemu systemowi podkreślisz unikalny charakter Twoich pomieszczeń. Głośniki, ekran czy projektor mogą stać się wyraźnym akcentem Twojego salonu, lub, jeżeli wolisz całkowicie zniknąć w ścianach lub suficie dzięki systemom maskującym.

Inteligencja – System zintegruje wszystkie urządzenia w Twoim domu. Czy jest to pompa ciepła, brama czy telewizor, wszystkie będą powiązane odpowiednio dopasowanymi do Ciebie funkcjami, które działają w tle po to byś Ty miał więcej czasu i wolną od zmartwień głowę.

Emocje – Romantyczny wieczór z winem przy kominku, impreza urodzinowa dzieci, czy transmisja meczu to tylko niektóre ze scenariuszy działania systemu. Inteligentny dom dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i umili wspaniałe chwile, które dzielisz z rodziną i przyjaciółmi.

Bezpieczeństwo – Włamanie, pożar czy zalanie już nie będą dla Ciebie problemem bez względu na to gdzie się znajdujesz. Po wykryciu zdarzenia system nie tylko poinformuje odpowiednie służby i Ciebie o zdarzeniu, ale przede wszystkim zareaguje by chronić życie domowników i zminimalizować szkody.

HarmoniaHarmonia z otoczeniem – Dzięki inteligentnemu zarządzaniu, Twój dom będzie dopasowywał się do zmiennych warunków otoczenia. Przysłoni żaluzje w upalne dni, będzie pobierał energię z sieci w nocnej taryfie, a zimą usunie oblodzenie ze schodów i ścieżki. Ponadto inteligentny ogród wprowadzi nową jakość do przestrzeni wokół Twojego domu.

Ekologia i Oszczędność – System pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić do 27% energii, ale co ważniejsze umożliwi wykorzystanie darmowych, odnawialnych źródeł: słońca, wiatru, wody. Inteligentne sterowanie pomoże również uzyskać dla Twojego domu status budynku energooszczędnego lub pasywnego.

Indywidualność – Dzięki Inteligentnemu systemowi sam będziesz mógł stworzyć swoje otoczenie w domu. Będziesz miał wpływ na wszystkie funkcje i możliwość dowolnej ich zmiany. Wystarczy kilka kliknięć i sceny świetlne lub sekwencje zdarzeń nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

SmartfoneKomunikacja i Kontrola – Twój smartfon lub tablet staną się centrum dowodzenie Twojego domu. Niezależnie od tego gdzie jesteś będziesz mógł kontrolować wszystkie funkcje systemu. Wystarczy podłączenie do Internetu, a sprawdzisz kto stoi przed furtką, upewnisz się czy wyłączyłeś żelazko lub uruchomisz symulację obecności w trakcie dłuższej nieobecności.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą ofertą lub umów się na spotkanie.

Słowa kluczowe: , , , ,

Kontakt

ul. Poniatowskiego 28
05-080 Izabelin
 
(+48) 509 064 574
kontakt@vincihome.pl