Vinci Home jest firmą zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych inteligentnego budynku (m.in. KNX, LCN, FIBARO). Większość naszych realizacji prowadzimy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

 

Jesteśmy polską firmą zrodzoną z pasji i zamiłowania do nowoczesnych rozwiązań. Cechuje nas profesjonalizm i doświadczenie. Wykonujemy inteligentne domy w różnych systemach BMS dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy system inteligentnego budynku – Taki który jest dopasowany precyzyjnie do Państwa potrzeb.

Nasi specjaliści to prawdziwi ludzie renesansu: projektanci, doradcy i jednocześnie instalatorzy. Jesteśmy wizjonerami o niezaspokojonej ciekawości, która napędza nas do działania. Stąd też nazwa Vinci Home. Na cześć niezwykłego człowieka, którego postać najlepiej oddaje ducha naszej firmy.

Wierzymy, że projektowanie inteligentnych instalacji jest nie tylko techniką, ale również sztuką i dopiero ich połączenie jest w stanie uczynić dom prawdziwie inteligentnym.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy po to, aby wskazać kierunek i możliwości, rozwiązywać problemy obecne oraz przewidywać przyszłe. Oferujemy pełne wsparcie i zaangażowanie ponieważ dla nas sukcesem jest to, aby na każdym etapie budowy domu Państwo zyskali: czas, spokój, komfort, bezpieczeństwo, pieniądze, a na koniec miłe wspomnienia i satysfakcję ze współpracy z nami.

podpis

 właściciel Vinci Home

 

Nasza siedziba mieści się w Izabelinie, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja ta dzięki swojej aurze sprzyja kreatywności oraz podkreśla kulturę pracy w firmie. Obszar naszego działania to teren całego kraju, choć z racji na siedzibę firmy większość inwestycji realizujemy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Kontakt

ul. Poniatowskiego 28
05-080 Izabelin
 
(+48) 509 064 574
kontakt@vincihome.pl